לא תמיד התעסקתי בעולם הרוח, ואף הייתה לי התנגדות גדולה לזה.
הכרתי לא מעט אנשים רוחניים בחיי, במקרה או שלא במקרה, אלו שהכרתי, אולם החזיקו והאמינו בתאוריות מדהימות ומהממות על החיים, על היקום, אך בפועל הם התנהלו על פי ערכים שלא תאמו את מה שהם מדברים עליו וחוו קשים רבים.
היה נראה בעיניי שהם לא לגמרי חיים את מה שהם מאמינים בו.
הפער העצום בין מה שהם דיברו לאופן שבו התנהלו יצר אצלי התנגדות והרחיק אותי מעולם הרוח.
אני הייתי צריכה לדעת שאפשר ליישם את התאוריות המדהימות האלה בחיים שלי, אחרת אלו רק תאוריות, מדהימות ככל שיהיו, הייתי צריכה את החיבור לאדמה.
בתוך תוכי תמיד האמנתי ואפילו ידעתי שאפשר אחרת, אבל כל עוד היה קיים הפער הזה בתוכי ובחיי היום יום שלי, לא יכולתי להתעסק ברוח.
מגיל צעיר נמשכתי למקצועות הריאלים, בתיכון למדתי במגמת חשמל ואלקטרוניקה, עשיתי עתודה והמשכתי את לימודי לפני הגיוס, כך שבצבא כבר שרתתי בתפקיד מקצועי בתחום האלקטרוניקה והשתחררתי ישר אל תוך עולם ההיי-טק, שם ביליתי 14 שנים נפלאות מחיי.
בשנת 2011 התעוררתי לידיעה ולהכרה שרוחניות יכולה להיות מחוברת ליומיום, שאפשר לממש את כל אותן "תאוריות ורודות" בחיי היומיום, אפשר לחיות חיי סיפוק, רווחה ואושר, אני יכולה שיהיה לי שקט פנימי, להרגיש בנוח להיות פשוט מי שאני, לממש את עצמי, להרגיש טוב ולהיות שלמה עם עצמי.
זה היה הרגע שבו יכולתי להתחיל לחבר בין שני העולמות המופלאים האלה לכדי עולם אחד שלם, שבו הרוח והיומיום מתמזגים, העולם המופלא והקסום שבו אני חיה בו את חיי היום.