קצת עלי

סקרנית וחוקרת בנשמה, אוהבת את החיים, אוהבת אדם ומאוהבת בנפש האדם.

הכי מסקרן אותי לחקור וללמוד את מורכבות הנפש ומנגנוניה השונים, כל אדם הוא עולם ומלואו וכל נפש היא ייחודית ומרהיבה במורכבותה.

במקור אני מגיעה מרקע מאוד לוגי וטכנולוגי, כבר מגיל צעיר נמשכתי למקצועות ריאליים, בתיכון למדתי במגמת חשמל ואלקטרוניקה ומשם המסלול להייטק היה טבעי וסלול עבורי.

הייתי טובה בזה ואהבתי את מה שעשיתי, את החברים לעבודה, את המנהלים, הרגשתי שאוהבים ומעריכים אותי.

מרגישה שהידע והנסיון שרכשתי בתחום הטכנולוגי, הכרות של מכונות שונות ושפות תכנות שונות הן חלק ממה שמאפשר לי לעשות את מה שאני עושה היום.

פענוח של מנגנוני נפש שפוגמים באיכות החיים ומציאת הדרך לייעל אותם, בתוספת מגוון כלים, נסיון עשיר וידע רחב שמאפשר בסופו של דבר לשדרג את איכות החיים.

הרגע שבו הטכנולוגיה והרוח נפגשים, זה הרגע שבו שמיים וארץ מתחברים וקורים קסמים.

החיים של כל אחד ואחת יכולים להיות יפים, מלאים בהנאה, סיפוק ואהבה

המומחיות שלי היא איך לעשות את זה בקלות ואפילו להנות מהדרך.

החיבור שלי לעולם הרוח

בזמן השינה אני מחוברת לעולמות מהן הנשמות שלנו מגיעות, אחת החוויות היותר קשות שחוויתי בתור ילדה, היה להתעורר מדי בוקר, אני זוכרת את עצמי פוקחת עיניים, מסתכלת בבעתה על התיקרה, אימה משתקת אותי, לא מסוגלת לזוז ולא מבינה מה משתבש שאני חוזרת כל פעם מחדש למקום המפחיד הזה.
בעולם הנשמות אני מסתובבת בין מרחבים שונים, חלקם קרובים יותר לכדור הארץ וחלקם רחוקים מאוד, כל מרחב כזה הוא מימד תודעתי שונה, שמהווה מרחב התפתחות ולמידה ייעודי, דרכם אני משחקת, לומדת, חוקרת ומתפתחת. מרבית חיי רציתי לחזור הביתה, לעולם הנשמות, לא רציתי להיות כאן, סבלתי מאוד בכדור הארץ.
לקח לי זמן לקבל ולהבין את מהות הקיום הארצי שלי כאן, למצוא את המוכנות ואת הרצון לחיות באמת ולחבר בין שני העולמות.
מדי בוקר אני מתעוררת שמחה, סקרנית ועם תשוקה לחיות את היום הזה.

אנה גורן

ההשכלה שלי

החל משנת 2012 ועד היום

לימודים באוניברסיטה הקוסמית.

מגוון קורסים וסדנאות לאורך השנים

בתחום ההתפתחות, טיפול והנחיה.

2021

לימודי פסיכודרמה.

* סקרנית ואוהבת ללמוד ולהתרחב כל הזמן, למדתי (ותמיד אמשיך ללמוד) סדנאות וקורסים נוספים לאורך השנים, כמו תודעת המספרים, נומרולוגיה ועוד…

תקשור

אל התקשור המודע נחשפתי לראשונה, בשנת 2012, דרך לימודי באוניברסיטה הקוסמית, בדרך הפשטות שבאלוהות, שם לאורך הדרך קיבלתי מגוון רחב ומהמם של כלי תיקשור.

בהמשך הצטרפתי לקורסי תקשור שחשפו אותי למגוון נוסף של כלים, אצל מתקשרת מדהימה, שחשפה אותי למגוון נוסף של כלי תקשור מקסימים.

הידע והנסיון שרכשתי בלימודים השונים לאורך השנים, חיברו אותי קודם כל לידיעה שתמיד תקשרתי ואיפשרו לי להכיר את ערוצי התקשור שלי.

הכלים שקיבלתי איפשרו לי לדייק ולבטא את אופיין התקשור הייחודי המדוייק עבורי,

פרסומים

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו 054-4421454

או השאירו פרטים: